CO POTŘEBUJETE?STŘECHY

Kvalitní střecha je základ pro bezstarostné bydlení. Zajišťujeme kompletní realizaci střech od krovů, přes pokládku střešní krytiny až po oplechování.

VÍCE

OKNA a DVEŘE

Zajišťujeme dodávky oken a dveří od renomovaných českých výrobců s mnohaletými zkušenostmi. Velký důraz klademe na nízkou tepelnou propustnost a vysoký komfort používání i po několika letech. Obzvláště velký důraz klademe na precizní zpracování vchodových dveří, které jsou nejvíce namáhány. V průměrné rodině se vstupní dveře zavřou a otevřou až 50x denně.

Do staveb doporučujeme plastová a hliníková okna pro jejich dobré izolační vlastnosti. Vstupní dveře preferujeme hliníkové.

Nedílnou součástí každé naší instalace jsou parapety a stínící technika, která hraje velkou roli v pasivních a nízkoenergetických domech.

Součástí našeho plného servisu je instalace buď oken a dveří do novostaveb, nebo výměna starých oken a dveří za nové včetně likvidace původních oken.

VÍCE

IZOLACE PUR PĚNOU

Domy izolujeme PUR pěnou od renomovaných dodavatelů.

PUR pěnou je možné zateplit:

 • zateplení fasády
 • izolace podkroví měkkou a tvrdou PUR pěnou
 • tepelná izolace a hydroizolace plochých střech
Zateplení PUR pěnou je velmi rychlé a má vysokou tepelnou a zvukovou účinnost.

 

VÍCE

SÁDROKARTONY

Sádrokartonový systém používáme od renomovaných výrobců, kteří dodávají lehké a zdravotně nezávadné desky. Sádrokartony se hodí do novostaveb i pro rekonstrukce interiérů.

Při každé realizaci striktně dodržujeme technologické postupy a trváme na správném použití dle typu, rohových lišt a perlinky, která zajistí stálost výsledného povrchu.

VÍCE

STROJNÍ OMÍTKY

Rychlé a efektivní omítání všech ploch.

Provádíme omítání vnitřních i venkovních stěn.

Základní výhody strojního omítání jsou:

 • rychlost realizace
 • nižší náklady na transport směsí
 • minimální ztráty materiálu
 • úspora nákladů na míchání omítkových směsí
 • stejnorodost omítkové směsi

Realizujeme štukové, sádrové, stěrkové a sanační omítky.

 

VÍCE

OBKLADAČSKÉ PRÁCE

Obklady a dlažby jsou nedílnou součástí každého domu či bytu. Dokážeme obložit téměř cokoliv se správným technologickým postupem. Vždy si nejprve připravíme podklad a teprve pak se pustíme do samostatné pokládky.

Součástí pokládky jsou i dodávky kvalitních dlažeb, které mají vysokou pevnost a jsou dobře udržovatelné i po několika letech používání.

V případě realizací obkladů do koupelen a místností s vysokou vlhkostí dodáváme pod obklady a dlažby izolační materiály.

 

VÍCE

STROJNĚ
HLAZENÉ BETONY

Strojně hlazené betony podlahy je možné v rámci rodinného domu realizovat během jednoho dne za dodržení všech technologických norem a standardních materiálů.

 

Největší výhodou je:

 • rychlost realizace
 • šetrná přeprava materiálu do všech částí objektu
 • možnost tenkých vrstev
 • vhodné do dřevostaveb a suchých výstaveb
 • vysoká rovinnost 2mm na 2m
 • realizace spádovosti na balkóny, bazény apod.

 

 

VÍCE

ELEKROINSTALCE

Dům nebo byt bez elektřiny si dnes již málokdo dokáže představit.

Provádíme veškeré elektroinstalace včetně datových rozvodů do novostaveb nebo rekonstrukcí domů a bytů.

Elektroinstalace již dnes není jen zásuvka na každé zdi, ale i správně rozmístěné vypínače, buď klasické nebo "smart" tlačítka pro inteligentní domy, které zvyšují pohodlí.

VÍCE

VRTANÉ STUDNY

Mít kvalitní zdroj pitné vody je základ pro život.

Pro naše zákazníky provádíme kompletní práce od průzkumu na vodu, realizace vrtu, zapojení až po legislativní úkony.

U vrtané studny je nutno počítat s větší hloubkou, než u studny kopané. Oproti kopané studně využívá vrtaná studna hlubší podzemní vodu, která není přímo závislá na srážkách a její množství je stálejší v průběhu celého roku. Tato čerpaná voda mívá lepší jakost.

 

VÍCE

HYDROIZOLACE

Hydroizolační systém izoluje stavbu proti zemní vlhkosti, podpovrchové a podzemní vodě, některým kapalinám a radonu. Izolace je vhodná pro všechny typy pozemních a vybraných druhů inženýrských staveb.

 

 

VÍCE

FASÁDY A ZATEPLENÍ

Fasáda domu je první, co vaši hosté uvidí, když k vám přijedou na návštěvu. Při realizaci fasády včetně zateplení striktně dodržujeme technologické postupy našeho dodavatele fasádního systému.

Jedině dodržením správného technologického postupu jsme schopni garantovat vysokou tepelnou a estetickou účinnost fasády.

Zateplení domu umíme vatou, polystyrenem, PUR pěnou, ale vždy platí, že ne všechny materiály se hodí pro všechny typy staveb. To platí hlavně u rekonstrukcí starších budov.

VÍCE

VODO-TOPO-PLYN

Realizujeme všechny typy rozvodů pro příjemné a pohodlné bydlení.

Dodáváme a realizujeme rozvody vody, odpadů, topení, plynoinstalace, instalace tepelných čerpadel, solárních systémů a klimatizací. Instalace provádíme do rodinných domů, bytů, půdních vestaveb, rekonstrukcí, průmyslových a kancelářských budov

VÍCE

ZEMNÍ A
VÝKOPOVÉ PRÁCE

Zemní a výkopové práce. Před zahájením každé stavby je nutné provést výkop základů a dotáhnout ke stavbě inženýrské sítě.

S naší technikou jsme schopni zajistit všechny typy výkopových prací.

 

 

VÍCE

REKONSTRUKCE

Realizujeme kompletní rekonstrukce domů, bytů, případně jen jednotlivých částí domu nebo bytu, jako jsou koupelny, toalety, kuchyně atd.

 

STAVBY RODINNÝCH DOMŮ

Stavba domu je jednou z největších životních rozhodnutí, a proto je důležité, aby vše proběhlo hladce a bez problémů.

Začnětě správným projektem !

 

VÍCE v sekci PROJEKTOVÁNÍ

PROJEKTOVANÍ A STAVEBNÍ DOZOR

Tým architektů, kteří navrhují námi realizované stavby vytvářejí příjemné a funkční prostředí pro bydlení. Každá část navrhovaného domu musí mít svou funkci. Těžko využitelné prostory u nás nenajdete.

Zakládáme si na vysoké technické odbornosti našeho týmu. Optimalizujeme technická řešení tak, aby se jednoduše realizovala a nebyla finančně náročná. Díky kombinaci těchto faktorů dokáže naše projekční kancelář klientům ušetřit finanční prostředky v několikanásobně vyšší hodnotě, než je cena projektu.

Stavební dozor se ve stavebním zákoně označuje jako kontrola provádění stavebních prací. Dozor je veden zejména z důvodů zajištění stavby dle projektové dokumentace a dle platných předpisů a norem. Smyslem této činnosti je zajištění správného a bezpečného provádění prací.

VÍCE

Stavby a rekonstrukce domů a bytů

Zajišťujeme realizaci novostaveb nebo rekonstrukci domů a bytů od návrhu až po závěrečné předání majiteli. Stavba s naším týmem pracovníků není starost, ale radost.

Základní přehled našich činností jsou zemní a výkopové práce, zateplení a opravy fasád, hydroizolace, strojně hlazené betony, obkladačské práce, sádrokartony, okna a dveře, strojní omítky, izolace PUR pěnou, střechy, projektování a stavební dozor.Máte dotazy nebo se chcete poradit?