Projektování a stavební dozor

 

Realizujeme projekty od A do Z. Zajišťujeme architektonické návrhy, inženýring a stavební dozor.

Tým projektantů dokáže navrhnout libovolnou stavbu s maximálním využitím prostoru a prakticky žádnými hluchými a těžko přístupnými prostory.

Specializujeme se především na projekty budov určených na bydlení. Navrhujeme projekty rodinných domů na míru, nabízíme hotové projekty rodinných domů, zabezpečujeme obnovu bytových domů.

Našim klientům se vždy snažíme doporučit optimální řešení v závislosti na jejich požadavcích. Umíme realizovat dům přesně podle požadavků, nebo nabídnout z již realizovaných typizovaných rodinných domů.

Projektujeme

 

  • Přípojky
  • Revitalizace bytových domů
  • Průmyslové stavby
  • Rodinné domy
  • Garáže
  • Pergoly

 

 

Naše služby

Stavby na míru a projekty domů

Každému zákazníkovi zaručujeme individuální přístup k nalezení nejvhodnějšího řešení. Abychom vyhověli všem Vašim požadavkům, veškeré návrhy s Vámi budeme opakovaně konzultovat, dokud nebudete zcela spokojeni. Nebráníme se novým postupům a technologiím, které na Vaši žádost, bude-li to možné, začleníme do požadované stavby.

Do projektu RD jsme schopni zhmotnit Vaše představy na základě Vašich požadavků, popřípadě na základě Vámi vybraného katalogového domu, který můžeme přizpůsobit nebo upravit dle Vašich představ a přání.

Součástí naší činnosti je rozsáhlá projektová dokumentace všech stupňů včetně zaměření stavby u stávajících staveb. Vykreslujeme od studie, přes projekt pro územní řízení až po projekt pro stavební povolení nebo projekt pro provádění stavby.

Ke všem projektům rodinných domů můžeme zajistit projekty profesí, mezi něž patří například voda, kanalizace, plyn, elektrické rozvody apod. nebo projekty přípojek inženýrských sítí (např. vodovodní přípojka, kanalizační přípojka, plynovodní přípojka a další).

 

Inženýring

Pokud nechcete ztrácet čas vyřizováním různých povolení ke stavbě na úřadech, rádi Vám nabídneme naše služby v oblasti inženýringu.

Inženýring představuje jednání a zastupování klienta před příslušnými úřady ve vztahu k přípravě potřebných dokumentů a zajištění stanovisek ke stavbě.

Naše kancelář zajišťuje kompletní inženýrskou činnost. V případě zájmu zajistíme všechny potřebné dokumenty k vydání územního rozhodnutí, stavebního povolení nebo kolaudačního rozhodnutí.

 

Stavební dozor

Stavební dozor má nezastupitelné místo v procesu realizace stavby. Kontroluje průběh výstavby, soulad s projektovou dokumentací, technologický postup zhotovitele, kvalitu a identitu použitých materiálů.