Okna, vstupní dveře, garážová vrata

 

Okna, dveře a garážová vrata jsou jedním z nejdůležitějších prvků konečného vzhledu domu. Všechny vstupní otvory musí být funkční, pevné a bezpečné. Jejich vzhled musí ladit s fasádou. Vždy se snažíme o splnění těchto základních podmínek k plné spokojenosti majitele.

Plastová a hliníková okna

Dodáváme prvotřídní okna s plastovými a hlinikovými profily pro všechny typy rodinných, bytových i komerčních staveb. Pečlivým zpracováním profilů a zasklení dosahujeme vynikajících izolačních vlastností a energetických úspor při vytápění nemovitostí. Okna splňují vysoké nároky na moderní design a dlouhou životnost.

Vchodové dveře

Dveře jsou důležitou součástí domu. Oddělují nás od okolních vlivů, dodávají pocit bezpečí a vytváří naše soukromí. Dodáváme dveře v různých velikostech a provedení. Správné dveře vyplňují vstupní prostor a zároveň jsou sladěny s bytem, rodinným domem nebo komerční stavbou. Preferujeme hliníkové dveře, protože mají nejvyšší možnou životnost, barevnou stálost a vysokou pevnost.

Garážová vrata

Dodáváme garážová vrata vyrobená s maximální péčí a v široké škále variant a barevného provedení. Naši dodavatelé vyrábí sekční a rolovací garážová vrata. Sekční vrata se otevírají směrem nahoru a zajíždějí na kolejnicích pod strop. Lamely rolovacích vrat se navíjejí na hřídel umístěnou nad vraty. Námi dodávaná garážová vrata vynikají kvalitním zpracováním, nízkou hlučností a dokonalým využitím místa. Garážová vrata jsou spolehlivá a bezpečná v šířce profilu 40mm nebo 60mm pro nízkoenergetické domy. K vratům nabízíme ruční nebo automatické ovládání s širokým příslušenstvím.

Stínící technika

Stínící technika je dnes standardní ochrana proti nadměrnému slunečnímu svitu, ale také ochrana Vašeho soukromí a zvýšení bezpečí (venkovní žaluzie). Stínění musí být praktické, snadno údržovatelné a vzhledově musí ladit s objektem. Nové typy stínící techniky nabízí kromě standardního zastínění, také zlepšení protihlukových a tepelných vlastností.

Proč okna a dveře od nás

  • Nejnižší možná propustnost tepla
  • Sladění všech prvků s fasádou
  • Barevná stálost
  • Rozmanitost tvarů a barev
  • Jeden dodavatel na všechny součástí domu
  • Minimální údržba