Reference

 

Firmě HM Building s.r.o. pod vedením pana Michala Hopiána jsme svěřili realizaci zateplení fasády minerální vatou i s finální silikátovou omítkou na našem pasivním domě. Veškerá spolupráce od první cenové nabídky, přes přípravy až k samotné realizaci, probíhala na nadstandardní úrovni. Na všem bylo možné se dohodnout a pan Hopián i jeho spolupracovníci nám byli ve všem nápomocni a ochotni s čímkoliv kdykoliv poradit mnohdy nad rámec dohodnutých prací. Práce byly provedeny profesionálně, rychle a čistě, což je v současné době bohužel už jen spíš unikát. Práci zhotovenou od firmy HM Building s.r.o. bychom vřele doporučili všem, kteří hledají lidský přístup ve vztahu mezi zákazníkem a řemeslníkem.
Manželé Páralovi, Plenkovice

 

Firma HM Building s.r.o. nám prováděla přístavbu a rekonstrukci rekreační chaty. Již od prvního momentu se snaží p. Hopián vyjít co nejvíce vstříc zákazníkovi. Ať už se jedná o kvalitní služby, doporučení levnějšího, ale zároveň stejně kvalitního materiálu a v neposlední řadě cenné rady a doporučení při řešení detailů.
Při předem domluvené hodinové sazbě nejvíce oceňuji pracovitost jeho zaměstnanců, kteří se "neflákají" jak je občas vidět u ostatních firem. Práce byla provedena velmi kvalitně a v dohodnutých termínech, za což tímto firmě HM Building s.r.o. velmi děkuji!! A vřele ji doporučím všem, kteří hledají kvalitní a profesionální přístup.
Ondřej Štork, Třebíč

 

Děkujeme firmě HM Building s.r.o. za realizaci vnitřních a venkovních strojních omítek. S odvedenou prací jsme nadmíru spokojeni. Výborný pracovní tým pod vedením pana Hopiána zrealizoval omítky v perfektní kvalitě a rovinnosti. Oceňujeme zkušenosti pana Hopiána ve stavebnictví, se vším ochotně poradí i nadrámec odváděné práce. Je s ním výborná domluva, co slíbí, to dodrží. Firmu HM Building s.r.o. můžeme vřele doporučit i ostatním stavebníkům, kteří hledají kvalitně odvedenou práci a dodržování smluvených termínů.

Manželé Němcovi, Předín

 

S firmou HM Building s.r.o. máme jen dobré zkušenosti.  Firma nám dělala nejen vnitřní, vnější omítky, ale i další práce na domě. Věřím, že další služby ještě využijeme. Komunikace výborná, práce rychlá a precizní. Rádi doporučujeme i známým.

Manželé Punčochářovi, Moravské Budějovice

 

Spoločnosť  HM Building s.r.o. je firma, ktorá v stavebníctve poskytuje inovatívny a zároveň profesionálny prístup ku klientom založený na ľudskom princípe a optimálnych riešeniach.

Som občan SR a spolu s manželkou sme sa rozhodli postaviť si rodinný dom niekoľko km od mesta Znojmo. Po vybavení všetkých potrebných náležitostí a stavebných povolení som zostal „stáť na bode mrazu“, akú stavebnú firmu poveriť na realizáciu stavby. K tomuto  vážnemu problému mi ešte skomplikovala situáciu pandémia s COVID 19.

Keďže som nemal žiadne skúsenosti s českými stavebnými firmami, dostal som odporúčanie a  telefónny kontakt práve na stavebnú spoločnosť HM Building s. r. o.

Hneď v prvých okamihoch telefonického rozhovoru s pánom Michalom Hopiánom o zahájení novostavby  rodinného domu som nadobudol pocit, že rozprávam s erudovaným vedúcim firmy, ktorý je odborníkom od „podlahy až po strechu“ (ako sa vraví u nás na Slovensku).

Jeho skúsený prehľad a odborné znalosti týkajúcej sa obvodových múrov, priečok, vonkajšej izolácie, fasády, zateplenia, izolácie domu ako aj strechy...vlastne celej stavby ma uistili a presvedčili, že som si vybral správne.

Napriek tomu, že sme takpovediac na začiatku, ich myšlienka „ Stavění je radost, né starost !“ je v ich ponímaní úplne pravdivá a platí na 100%.

Pán Michal Hopián a HM Building s.r.o.  je partia skvelých a pracovitých ľudí, ktorých vrelo odporúčam všetkým , ktorí sa rozhodnú posunúť  svoje bývanie do viditeľných rozmerov svojho sna.

Mgr. Jozef Fabián s manželkou, Slovenská republika

 

Děkujeme firmě HM Building s.r.o. za provedení strojních venkovních omítek. Od prvního telefonního kontaktu, přes zaměření, nacenění a konečnou realizaci uběhlo 25 dní, což v dnešní době je neuvěřitelně krátká doba. Provedení omítek dle dohody a v potřebné kvalitě. Děkujeme za kvalitně odvedenou práci.

Manželé Svobodovi, Lipník

 

Děkuji firmě HM Building s.r.o. za pomoc při výstavbě hrubé stavby našeho rodinného domu, především za včasné dodání, montáž střešních vazníků a pokládku krytiny kterou nám předchozí firma odřekla pár dní před realizací. Firma HM Building s.r.o. pracovala ve smluveném termínu za super cenu a bez jakýchkoliv komplikací, za to děkujeme.

Barbora Smolová, Třebíč

 

Rekonstrukci bytu jsem svěřila Michalovi Hopiánovi, udělala jsem dobře, rekonstrukce byla provedena velmi rychle a nikde jsem, ani po delší době používání nenašla žádné nedostatky.

Martina Svobodová, Znojmo

 

Společnost HM Building s.r.o. nám dodávala stavební materiál pro realizaci domu. Převážně cihly jsou momentálně nedostatkovým zbožím, ale HM Building s.r.o. nám je dodala do týdne a za velmi příznivou cenu a zároveň zajistila kompletní složení materiálu na požadované místo.

Zdeněk Forman, Jakubov u Moravských Budějovic